+90 212 853 81 70

Ar&Ge

Verimli kullanılan en yeni teknolojiler..

Geleceği gören bakış açımız ve güncel ileri teknoloji ile siz müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun inovatif çözümleri sunuyoruz.

AR-GE merkezimizde en gelişmiş kalite normlarına uygun olarak her ürünümüz için en yenilikçi teknolojik araçlarımız ile gerekli testleri yaparak proje bazlı çözümler sağlıyoruz.

Alanında uzman kimyagerleri bünyesinde barındıran genç ve dinamik CRK Kimya Ar-Ge ekibi en doğru sonuç ve çözümlerini geniş kadrosu ile uzun soluklu Ar-Ge süreçlerinden çok hızlı bir şekilde geçirir.


Süreçler sonucunda her ürün skalası için özel olarak değerlendirilmiş ve tüketici gruplarına sunularak başarılı bulunan çalışmalar iş ortaklarına sunulmaktadır.

CRK Kimya kendi özgün çalışmalarından ziyade, müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda farklı çalışmalara da yer vermektedir. Başarılması zor olanı gerçeğe dönüştürmeyi ve her zaman mükemmeli yakalamayı hedefleyen CRK Kimya bu süreçte, imal edilen ürünlerin pazarda,  devamlı, sorunsuz ve başarılı bir şekilde yer alması için kalitede süreklilik adına izlenecek tüm süreç boyunca müşteriyle bire bir çalışan ve en başarılı sonuçların bulunmasını amaçlayan Ar-Ge ekibine sahiptir.

CRK Kimya Arge-005
CRK Kimya Kozmetik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Teknik Analiz, Deneyimleme ve Kalite Kontrol

CRK Kimya çatısı altında temin edilen tüm hammaddeler onaylı tedarikçiler yapısından yola çıkarak temin edilmektedir. Her hammadde bir çok fiziksel, kimyasal ve kromatografi tekniğinin kullanıldığı test aşamalarından geçmektedir.

Sertifikalar

tr_TR