+90 212 853 81 70
info@crkkimya.com.tr

Bulaşık Yıkama Ürünleri - Konsantre

VD LABIRINTO FLOTT

VD LABIRINTO FLOTT
Endüstriyel Bulaşık Makinesi Kireç Çözücü

Endüstriyel bulaşık makinelerinde oluşan kirecin giderilmesi için kullanılır. Düzenli kullanıldığında kireç oluşumunu engeller makinenin ömrünü uzatır.

KULLANIM ŞEKLİ:
Dozaj pompası ile otomatik olarak kullanılabileceği gibi makinenin su haznesine 100ml eklenerek makine 2-3 kez boş çalıştırıldıktan sonra kirli su boşaltılıp 2-3 kez temiz su ile durulama yapılır, boşaltılır ve makine temiz su ile doldurulur. Manuel temizlik yapılırken dozajlama sistemindeki hortumlar çıkarılarak içi su dolu bir kovaya daldırılmalıdır.

VD LABIRINTO PR

VD LABIRINTO PR
Endüstriyel Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Endüstriyel bulaşık makineleri için durulama ve parlatma maddesidir. Kireç birikimini önleyerek cam , metal ve porselen malzemenin leke bırakmadan parlamasını sağlar. Konsantre, alkali uyumlu asidik formülasyon hızlı nötralizasyon ve dezenfeksiyon etkilidir.

KULLANIM ŞEKLİ:
Otomatik dozajlama yapınız.

VD LABIRINTOMATIK

VD LABIRINTOMATIK
Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Endüstriyel tip otomatik bulaşık makinesi deterjanıdır. Yüksek performanslı bir üründür. Kirli yüzeylere en iyi şekilde nüfuz ederek her türlü yağ kalıntısını emülsiye eder. Ağır kokuları giderir. Lekesiz temizlik sağlar. Farklı su sertlik derecelerine göre değişik alternatifleri mevcuttur.

KULLANIM ŞEKLİ:
Sanayi tipi bulaşık makinelerine bağlanan dozaj üniteleri ile kullanılır. Litre baçına 1,5 ile 3,5 gr arasında dozajlama yapılır.

VD PIATTI

VD PIATTI
Konsantre Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı

Çok güçlü ve cilde uyumlu yüzey aktif maddeler ile formüle edilen, bol köpüren bir bulaşık sıvısıdır. Cildinize zarar vermez. Kolay durulanır, leke bırakmaz. Etkinliği ilk kullanımda anlaşılır. Doğada biyolojik olarak parçalanır.

KULLANIM ŞEKLİ:
Kir yoğunluğuna göre ortalama 10 lt bulaşık haznesine 1/2 yemek kaçığı eklenir.

VD SAPONE BY ECO

VD SAPONE BY ECO
Elde Bulaşık Yıkama / Eko

Çok güçlü ve cilde uyumlu yüzey aktif maddeler ile formüle edilen, bol köpüren bir bulaşık Yıkama maddesidir. Su ile kolayca çözünür. Cildinize zarar vermez. Kolay durulanır, leke bırakmaz. Etkinliği ilk kullanımda anlaşılır. Doğada biyolojik olarak parçalanır.

KULLANIM ŞEKLİ:
Standart bulaşık sıvılarının kullanım miktarlarından 1/3 – 1/6 oranında daha az kullanılır. Kir yoğunluğuna göre ortalama 10 lt ‘lik bulaşık haznesine 1 yemek kaçığı eklenir.

VD SAPONE BY

VD SAPONE BY
Elde Bulaşık Yıkama – Lüks Bol Köpüklü

Çok güçlü ve cilde uyumlu yüzey aktif maddeler ile formüle edilen, bol köpüren bir bulaşık sıvısıdır. Cildinize zarar vermez. Kolay durulanır, leke ve kalıntı bırakmaz. Etkinliği ilk kullanımda anlaşılır. Doğada biyolojik olarak parçalanır.

KULLANIM ŞEKLİ:
Standart bulaşık sıvılarının kullanım miktarlarından 1/4-1/6 oranında daha az kullanılır. Kir yoğunluğuna göre ortalama 10 lt ‘lik bulaşık haznesine 1/2 yemek kaçığı eklenir.

VD STERILE 115 SP

VD STERILE 115 SP
Ön Daldırma Sıvısı

Porselen, cam ve paslanmaz mutfak ekipmanları üzerinde oluşan ağır ve birikmiş yağ, nişasta kalıntıları, çay ve kahve lekelerini yıkama öncesi daldırma yöntemiyle kolay temizlenebilecek duruma getirerek yıkama öncesi hazırlık yapar.

KULLANIM ŞEKLİ:
Temizlenmek istenen malzemeler 1/40 oranında hazırlanan solüsyonda bekletilir, ardından yıkama işlemi yapılır.

VD TECNICO INOX 1010

VD TECNICO INOX 1010
Paslanmaz Çelik Krom Inox Parlatıcı

Ev ve gıda endüstrisinde mutfak ekipmanları, servis arabaları, fırın kapakları gibi her türlü paslanmaz çelik yüzeylerin krom, nikel alaşımlı metal yüzeylerin parlatılmasında ve temizliğinde kullanılır.

Özel formülü sayesinde metal yüzeylere parlaklık verir. Paslanmaz çelik yüzey ve mutfak ekipmanlarının doğal görünümlerini koruyarak bakımını hızlı bir şekilde yapar. Uzun süre etkilidir. Kararmaların oluşumunu geciktirir, doğal parlaklık verir. Çevre sağlığına uygundur. Doğada %80 ‘in üzerinde parçalanır.

KULLANIM ŞEKLİ:
Temizlenecek yüzeye çok az miktarda direkt olarak püskürtülür. Kuru bir bez yardımı ile kalıntılar temizlenir.

tr_TR