+90 212 853 81 70
info@crkkimya.com.tr

Endüstriyel El Hijyen Grubu

VD ANGELO FOAM

VD ANGELO FOAM
Konsantre Hijyenik Köpük Sabun 1/5

Alkali ve sabun içermeyen sağlıklı cildin asit değeri olan 5.5 pH sahip. Zararlı nitrosamin ve formaldehit içermediği gibi Antibakteriyel özelliği ile akne ve egzamaya karşı etkilidir.

İçeriğindeki özel formüller sayesinde elimizi mikroplardan arındırırken, bakterilerin cilde yerleşmesine engel olur. Hipoalerjenik olması hassas ciltlerde de güvenle kullanılabilmesini sağlar.

Cildin koruyucu örtüsünü korur. Cildi nemlendirir daha yumuşak ve esnek hale getirir. Cilt gözeneklerini açar ve bakteri oluşmasını önler. Hassas ciltleri tahriş etmez. Yıkaması ve durulaması çok kolaydır.

VD ANGELO FOAM ECO

VD ANGELO FOAM ECO
Köpük Sabun 

Yoğun köpüğü ve cilde uyumlu pH değeri ile gün boyu cildinize yapışan kirleri temizler, parfümü ile cildinize ferahlık verir ve doğal nem dengesini korur. Hipoalerjenik olması hassas ciltlerde de güvenle kullanılabilmesini sağlar.
Cildin koruyucu örtüsünü korur. Cildi nemlendirir daha yumuşak ve esnek hale getirir. Hassas ciltleri tahriş etmez. Yıkaması ve durulaması çok kolaydır.

VD CREAM

VD CREAM
Granüllü El Temizleme Kremi

Güçlü formülü sayesinde; en zor yağları, kir ve mürekkep lekelerini kolaylıkla çözer. Kimyasal yapılarını bozarak yüzeyde tutunmalarını engeller. Bu sayede ufak bir durulamayla hızlı ve etkili bir temizlik sağlar.

Yapısında bulunan mikro granüller sayesinde en zorlu yağ ve kirlerin çıkartılmasında hızlı ve etkili sonuç verir. Ovucu granüller ile nasır ve tırnak aralarındaki birikimleri dahi kolayca söker. Asit, kostik, fosfat gibi insan sağlığını riske eden kimyasallar içermez.

Tümüyle doğal kimyasallardan oluşmuştur. Doğada biyolojik olarak parçalanır. Formülünde bulunan doğal yağlar ile cildi besler. Temizlik sonrası ciltte hoş bir portakal kokusu bırakır.

VD JULLY RB

VD JULLY RB
Konsantre Endüstriyel Cilt Temizleme

Ağır yağlı ve kirli ortamlarda çalışan kişiler için tasarlanmış bir üründür. Tamamen doğal bir ürün olup, solvent içermez. Doğada biyolojik olarak parçalanır. Uyumlu PH dengesi nedeniyle cildinize dosttur. İçerdiği besleyiciler sayesinde eli yumuşak tutar. Aynı zamanda hijyen sağlar. Sanayide ellerdeki ağır yağ, karbon, katran ve mürekkep boya gibi maddeleri kolaylıkla, elleri tahriş etmeden temizler.

SEYRELTME ORANI:

Ağır Kirlilik: 1/3 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.
Orta Kirlilik: 1/5 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.
Hafif Kirlilik: 1/7 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Kirli ve kuru elinize hazırlanmış üründen bir miktar alarak iyice ovaladıktan sonra su ile durulayınız. Suyun olmadığı ortamlarda bir bez veya üstübü yardımı ile kalıntıları temizleyebilirsiniz.

VD SAPONE CT

VD SAPONE CT
Sıvı Sabun

El temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiş gliserin katkılı Sıvı el temizleme sabunudur, Cildinizi temizler, İçeriğinde bulunan nemlendiricilerle cildinizin nem dengesini korur.

KULLANIM ALANLARI:

Ev, işyeri, hastane, fabrika ve otel gibi el temizliği gerektiren bütün yerlerde kullanılır.

VD SAPONE ECO CT

VD SAPONE ECO CT
Ekonomik Form Sıvı Sabun

Etkin bir temizlik için tasarlanmış içeriği ile sık kullanılması halinde zarar vermez. Cildinizin canlı ve yumuşak kalmasını sağlar. PH ‘ı cildinizle uyumludur. Hoş kokuludur, ekonomiktir.

VD SAPONE

VD SAPONE
Sıvı Sabun

Etkin bir temizlik için tasarlanmış içeriği ile sık kullanılması cilde zarar vermez. Cildinizin canlı ve yumuşak kalmasını sağlar. PH ‘ı cildinizle uyumludur. Hoş kokuludur.

KULLANIM ALANLARI:

Ev, işyeri, hastane, fabrika ve otel gibi el temizliği gerektiren bütün yerlerde kullanılır.

tr_TR