+90 212 853 81 70

Hakkımızda

“Fen ilimlerinde tecrübe esastır. İyi ve gerçek deney yapan mütehassıs ve üstâd olur. Yapmayan ise olamaz. Bütün fen ilimleri için bu böyledir. Deney yapmayan âlim, neticeye ulaşamaz…”

CABİR BİN HAYYAN

Biz Kimiz?

CRK KİMYA olarak, Endüstriyel bakım kimyasalları ve genel temizlik ürünleri başta olmak üzere, geniş bir yelpazede teknik ve özel kimyasalların üretimini ve satışını yapmaktayız.

Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilen CRK KİMYA ürünleri VODAMAX markası ile sizlerle buluşmaktadır. Türkiye genelinde uzman kadromuzla fabrikalar, oteller, restoranlar, hastaneler ve resmi kurumlarda üst düzey hizmet ve çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Temel prensibimiz;

Uluslararası düzeyde ürün ve hizmet kalitemizi koruyarak tüketiciyi memnun etmektir. Her biri konusunda uzman yöneticilerimiz ve personelimiz, kalite ve hizmette öncü olmayı hedefleyen firmamızın en kıymetli sermayesidir.

Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen ve zengin birikimini, deneyimli personeli ile birleştirerek teknolojiyi takip eden firmamız, özel formülasyon ve üretim çalışmaları ile müşterilerimizin, global düzeyde ihtiyaçlarını karşılayarak her zaman yanında olmayı ilke edinmiştir.

CRK KİMYA güçlü AR-GE si ve uzman kadrosu, çevreye ve doğaya duyarlı ürünleri ile ülke ekonomisi ve istihdama katkı sağlayarak yoluna devam etmektedir.

Dünya’mızın daha yaşanabilir bir yer olması için CRK KİMYA, kalite ve hizmette öncü olmayı hedefleyerek katma değer sağlamaya devam edecektir.

tr_TR